Доставки всеки ден от 9:00 до 21:00 ч. Цена за доставка 5 лв. и безплатна доставка при поръчки над 50 лв. за гр. Бургас Цена за доставка 10 лв. за поръчки до Созопол, Слънчев бряг, Градина, Каваци, Поморие и Несебър

Категории
Close
Категории
Филтри
Филтри

Цена

Цена

Характеристики

Фермерски

Showing 1–20 of 134 results

Фермерски

Сортирай по:

Козарев Кисело Мляко 300г
icon
Добави в списък
Добави в списък
2,99 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Странджа Сакар Бургер Телешки 2Х150г
icon
Добави в списък
Добави в списък
7,89 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Каймакани Извара Суроватъчна 400г
icon
Добави в списък
Добави в списък
3,29 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Земела бял боб 680г
icon
Добави в списък
Добави в списък
4,89 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Каменяк Кисело Мляко Краве 500Г
icon
Добави в списък
Добави в списък
1,79 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
ОРА СВИНСКИ ДЖОЛАН СОБСТВЕН СОС 300Г
icon
Добави в списък
Добави в списък
4,89 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Странджа Сакар Кюфте Телешко 80гХ6БР
icon
Добави в списък
Добави в списък
10,49 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Ферми в Парка Кисело Мляко Краве 3.6% Био 400г
icon
icon
Добави в списък
Добави в списък
2,59 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
МАЙ ФЕМИЛИ МЕСО ПИЛЕШКО 640Г
icon
Добави в списък
Добави в списък
15,79 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Земела Хумус Натурален 210г
icon
icon
Добави в списък
Добави в списък
5,49 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Алфатар Сметана Заквасена 500г
icon
Добави в списък
Добави в списък
6,29 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Козарев сирене козе 300г
icon
Добави в списък
Добави в списък
10,69 лв. за бр.
-
+
бр.
Добави
Земела краставички кисели 720г
icon
Добави в списък
Добави в списък